Witamy na naszej stronie internetowej

Gra miejska "Angielskie i Amerykańskie Ślady w Naszym Mieście"

Uczniowie Naszej Szkoły Ponownie w Grze Miejskiej "Angielskie i Amerykańskie Ślady w Naszym Mieście"

Z radością informujemy, że uczniowie klas 7 i 8, pod opieką pani Katarzyny Chmielewskiej, już po raz trzeci wzięli udział w organizowanej na terenie miasta Płocka Grze Miejskiej "Angielskie i Amerykańskie Ślady w Naszym Mieście".

Mimo że tym razem nasza drużyna wylądowała poza podium, jesteśmy dumni z ich zaangażowania, wiedzy i determinacji. Uczniowie spisali się znakomicie, biorąc udział w wielu wymagających zadaniach, które wymagały zarówno dobrej znajomości języka angielskiego, jak i umiejętności współpracy oraz orientacji w terenie.

Gra miejska to nie tylko rywalizacja, ale przede wszystkim okazja do nauki poprzez zabawę. Dzięki takim inicjatywom uczniowie mogą lepiej poznać Płock oraz wpływy kultury angielskiej i amerykańskiej na jego rozwój. To również doskonała okazja do rozwijania umiejętności komunikacyjnych i pracy zespołowej.

 

Serdecznie dziękujemy organizatorom, MSCDN Płock, za doskonałą organizację wydarzenia oraz wszystkim uczestnikom za wspaniałą rywalizację i dobrą zabawę. Jesteśmy pewni, że za rok znów zawalczymy o punktowane miejsce!

Do zobaczenia na kolejnej edycji gry miejskiej!

 

Rekrutacja do klasy pierwszej

Zgodnie z zarządzeniem

Wójta Gminy Słupno

od 15 lutego 2024 r. rozpoczyna się

rekrutacja dzieci do klasy pierwszej

Szkoły Podstawowej

im. abp. Antoniego Juliana Nowowiejskiego

w Słupnie

na rok szkolny 2024/2025

Kartę zgłoszenia można pobrać:

  • ze strony internetowej szkoływww.spslupno.pl
  • osobiście w sekretariacie szkoły

Rekrutacja trwa
do 15 kwietnia 2024 r.

Do karty zgłoszenia dziecka należy dołączyć 1 zdjęcie do legitymacji. 

Dokumenty do pobrania:

Stołówka szkolna

Zasady funkcjonowania stołówki przy Szkole Podstawowej im. abp. Antoniego Juliana Nowowiejskiego w Słupnie (pobierz)

  • Opłaty za obiady na dany miesiąc uiszcza się z góry do 10 każdego miesiąca na nr konta bankowego:
    62 9011 0005 0002 2347 2000 0010 
    Z przyczyn losowych jadłospis na dzień 14 marca został zmieniony
  • aktualny jadłospis (pobierz)
  • alergeny (pobierz)

Rada Rodziców


Składka na Fundusz Rady Rodziców - rok szkolny 2023/2024

 I dziecko – 50,00 złotych

II dziecko – 50,00 złotych

III dziecko – 0 złotych

Wpłaty dokonujemy na :

Konto Rady Rodziców:

20 9042 0003 0000 2118 2000 0010

w całości  do 15.11.2023 r. 

Szczepienia

Informacja GIS dotycząca szczepień ochronnych 2022

Kreatywnie i Interaktywnie

Zdalna szkoła

Certyfikaty i zaświadczenia